Skip Ribbon Commands
Skip to main content

ANASAYFA

:

SosyalTesisler

Giriş
 

AKSARAY POLİSEVİ 

   İlimiz Sanayi Mahallesi E–90 Karayolu üzerinde, Emniyet Müdürlüğü Bahçesinde 4997 m2. Açık arazi, 1130 m2 kapalı alana sahip 1 zemin, 2 normal kat olarak inşa edilmiş olan Aksaray Polisevi Şube Müdürlüğü, İlimiz Emniyet Müdürlüğü emrinde 25.12.1994 tarihinden bu yana faaliyet göstermektedir.

      2 adet süit, 4 adet duble, 2 adet 2 yataklı 13 adet 3 yataklı oda olmak üzere toplam 22 oda ve 51 yatak kapasiteli olup, 4 ek yatak kapasitelidir. Odalarda mini buzdolabı 81 ekran led smart tv. Merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su, balkon ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

Günlük temizliği yapılan rahat ve ferah odalarımızla hizmetinizdeyiz.

İl Emniyet müdürlüğümüze bağlı Aksaray Polisevi Şube Müdürlüğü bünyesinde bulunan 100 kişilik restoran salonunda 150 ve 200 kişilik yazlık açık alanında arzu edildiğinde sünnet nişan, düğün, balo, tören vb. etkinlikler gerçekleştirilmektedir.

Sosyal Tesisimizde misafirlerimize kaliteden ödün vermeden güler yüzlü servis anlayışıyla hizmet verilmektedir.


  Mavi salonda kahvaltımız fiks menü kahvaltı tabağı 08:00-10:00 arası , restoran salonunda öğle yemeği tabldot olarak 12.00-13:30 arası,  akşam yemeği yine restoran ta alakart olarak 18:00-21:00 arası verilmektedir.

Teşkilat Mensuplarımızın sağlıklı ve formda bir hayat sürdürme konusunda spor salonumuz hizmetinizdedir.


Polisevi Erkek Kuaförümüz mesleğinde uzman personeli ile bay misafirlere saç sakal kesimi hizmeti vermektedir.

Polisevi Bayan Kuaförümüz  çalışkan personeli ile bayan misafirlerimize saç bakımı, saç boyama, cilt bakımı, epilasyon, makyaj, manikür, pedikür hizmetleri vermektedir.
 
 
 
 
 
 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Polis Eşleri Derneği
  • TUBİM
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER